Kázne

Prihlásenie

Prihláseným užívateľom sú dostupné ďalšie materiály a informácie. Prosím, zaregistrujte sa!Dostali sme Zúbkové balíčky 2012

       

      Prišiel balík veľký ako svet....dostali sme Zúbkové balíčky.

     Zapojili sme sa do projektu Veselé zúbky, ktorý organizovala spoločnosť dm drogerie markt. Cieľom projektu bolo hravou formou vzbudiť u detí záujem o čistenie zúbkov a naučiť ich vhodnú techniku čistenia. V našej škôlke sme si zorganizovali Deň veselých zúbkov. Prečítali sme si knižku, pozreli sme si rozprávku doktora Králička, demonštrovali sme si správny postup čistenia zubov.

      Projekt prebiehal v troch fázach - registrácia, vyplnenie dotazníka, zrealizovanie Dňa veselých zúbkov. Za odmenu a úspešnú realizáciu projektu dostalo každé dieťa Zúbkový balíček, ktorý obsahoval presýpacie hodiny, zubnú pastu a kefku, informačný leták.

   Vyvrcholením celoslovenskej akcie bolo zábavné predpoludnie "Celoslovenský deň veselých zúbkov", ktorý sa konal v bratislavskom nákupnom centre Avion. Na podujatí sa zúčastnila špeciálna Zúbková hliadka, ktorú tvorili známi slovenskí herci. Nakoľko sme sa nemohli zúčastniť tohto podujatia, dostali sme pamätnú fotografiu členov špeciálnej Zúbkovej hliadky.

 

Základná škola

Aktuálne
Zameranie ECZŠ
Please wait while JT SlideShow is loading images...
Photo Title 1Photo Title 2Photo Title 3Photo Title 4Photo Title 5copyright: Cz ECAV na Slovensku Rožňava, Webmaster: J.O. All rights reserved .

[CNW:Counter]