Kázne

Prihlásenie

Prihláseným užívateľom sú dostupné ďalšie materiály a informácie. Prosím, zaregistrujte sa!Školský výlet do Botanickej záhrady v Košiciach 2012

     

       V júni 2012 sa uskutočnil s deťmi Evanjelickej cirkevnej materskej školy v spolupráci s rodičmi jednodňový autobusový zájazd do Košíc pod vedením pani riaditeľky Jany Tomkovej.

       Za usilovnú prácu počas celého školského roka sme si zaslúžili odmenu - urobili sme si výlet do Košíc. Navštívili sme Botanickú záhradu v Košiciach, kde sme mohli spoznávať známe i menej známe rastlinky. V skleníkoch sme zažili exotické lietajúce motýle. Veľký banánovník mal skoro dozreté plody, len škoda, že sme si nemohli z nich natrhať. V jazierku sme pozorovali rozmanité rybky. 

      Pre nepriaznivé počasie, keď začalo pršať sme sa rovno spred brány Zoologickej záhrady v Košiciach museli otočiť a ísť domov. Škoda. Máme dôvod Košice navštíviť aj budúci rok. 

       Veríme, že všetci zúčastnení, rodičia, deti aj pani učiteľky spolu prežili príjemný deň. V autobuse deti už ani uspávanku nepotrebovali, lebo od únavy spokojne zaspali.

 

Základná škola

Aktuálne
Zameranie ECZŠ
Please wait while JT SlideShow is loading images...
Photo Title 1Photo Title 2Photo Title 3Photo Title 4Photo Title 5copyright: Cz ECAV na Slovensku Rožňava, Webmaster: J.O. All rights reserved .

[CNW:Counter]